« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 23 stycznia 2017 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Moja Ostrołęka

W amerykańskim stylu

Małgorzata Hilarczuk i Krzysztof Miecznikowski są małżeństwem. Ślub zawarli w kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce w obecności 5 par świadków! Małgosia jest ostrołęczanką, a Krzysztof pochodzi z Warszawy. Nowożeńcy poznali się prawie 4 lata temu - Krzysztof odwiedził w Ostrołęce swego brata, właściciela lokalu gastronomicznego, w którym pracowała wówczas Małgorzata.


I tak się zaczęło. Ślub odbył się w sobotę, 19 września 2009 roku. Ponieważ pan młody ma rodzinę w USA, uroczystość miała w sobie amerykańskie akcenty. Świadkami było aż 5 par: Sylwia Hilarczuk i Krzysztof Gołębiewski, Ilona Waligórska i Paweł Buczyński, Agata Ponichtera i Marcin Gawrych, Sylwia Kornacka i Paweł Strzeszewski, Beata Owczarek i Marcin Świąder. W uroczystości uczestniczyła też "para najmłodszych świadków", którzy nieśli obrączki: Julia Hilarczuk oraz Michał Mierzejewski. Pary do ślubu przyjechały 3 autami: limuzynami i autem zabytkowym.
Małgosi i Krzysztofowi życzymy 100 lat!


Dodano: 22.09.2009 r.

Twoje zdjęcia w naszym serwisie

Chcesz, aby zdjęcia z twojego ślubu znalazły się tutaj? Nic prostszego. Wystarczy wysłać kilka zdjęć oraz krótką informację o sobie za pomocą formularza kontaktowego pod adresem www.kontakt.moja-ostroleka.pl.

Zdjęcia


W amerykańskim stylu
W amerykańskim stylu
W amerykańskim stylu
W amerykańskim stylu

Zobacz inne pary